KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12332170
nr 1233 2170
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, 268/360. Löst blad. Signerad, daterad -84, bladets mått: 70x60
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:09:06
4/2 18:04:06
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén